Demirdağ, Midyat Belediye Başkan Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

02.11.2013 13:22 Demirdağ, Midyat Belediye Başkan Aday Adayı Olduğunu Açıkladı AK Parti`den Midyat Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Edip Demirdağ, Midyat’tı 5 yılda yaşanabilir bir kent haline getireceklerini söyledi.


 

Mardin 24. dönem milletvekili adayı ve Midyat eski AK Parti İlçe Başkanı Edip Demirdağ, 

2014 yılında yapılacak ve yerel seçimlerde Midyat Belediye Başkanlığı için başvuruda bulundu.

 

AK Parti`den Midyat Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Edip Demirdağ, Midyat’tı 5 yılda yaşanabilir bir kent haline getireceklerini söyledi.

 

Mart 2014`e yapılacak yerel seçimlerin ülke açısından önemli olduğunu sözlerine ekleyen Midyat Belediye Başkan Aday Adayı Edip Demirdağ, “Midyat’ın sorunlarını halk ile birlikte çözüm üreteceğiz. Midyat’ta şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla hep birlikte sivil toplum kuruluş temsilcileri ve vatandaşlarla birlikte çözeceğiz. Midyat’tı 5 yılda yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışacağız.”dedi.

 

Midyat’ta uzun yıllardır ticaret ve siyaset yaptığını belirten Demirdağ, “Midyat’tı iktidar nimetlerinden en fazla faydalanan ilçeler arasına sokacağız. Midyat Ak Parti Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulunan değerli arkadaşlarımıza başarılar dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Midyat halkına sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.

 

Edip Demirdağ; 1965`te Midyat`ta doğdu. Müteahhit; Şırnak Üniversitesi Cizre Meslek Yüksekokulu mezunu, İngilizce, Arapça ve Kürtçe biliyor. Evli ve 4 çocuk babasıdır.


Etiketler: AK Parti`den Midyat Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Edip Demirdağ - Midyat’tı 5 yılda yaşanabilir bir kent haline getireceklerini söyledi.

Diğer SİYASET haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 900

  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 900

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.